Litujeme, registrace skončila.

Sledujte KKC Přeštice na Instagramu


  • Datum: 27.5.2023 11:05
  • Umístění

Popis

📢 KKC Přeštice je na instagramu! 🎉


Jsme nadšení, že vám můžeme oznámit, že jsme se připojili k Instagramu a zahájili oficiální účet pro KKC Přeštice! 🥳 Od teď nás můžete sledovat a být součástí naší kulturní a kinematografické komunity prostřednictvím této oblíbené sociální sítě.


Instagram je skvělou platformou, která nám umožňuje sdílet s vámi naše nejnovější novinky, fotografie a informace o našem kulturním centru a kině. Chceme vám přinést exkluzivní záznamy z našich událostí, představení, filmových projekcí a dalších kulturních aktivit, které u nás probíhají.


Co můžete očekávat na našem Instagramu? 📸


🎁 Soutěže: Pravidelně si zasoutěžíme o volné vstupenky do kina, či na jiné akce.

🎭 Zákulisí: Poodhalíme vám zákulisí některých našich akcí.

🎬 Filmové tipy a trailery: Budeme sdílet filmové tipy, upozornění na naše promítání a trailery zajímavých filmů, které u nás můžete shlédnout.

🎨 Kulturní události a aktivity: Informace o našich plánovaných kulturních akcích, výstavách, koncertech a dalších zajímavých událostech.


Budeme rádi, když se k nám připojíte na našem novém Instagramovém účtu a budete s námi sdílet vaše příběhy, zážitky a komentáře. Vaše podpora pro nás znamená hodně a jsme rádi, že vás můžeme mít jako součást naší online komunity.


Na Instagramu nás najdete pod uživatelským jménem @kkcprestice. Nenechte si ujít naše první příspěvky a nezapomeňte na tlačítko "Sledovat", abyste s námi zůstali v kontaktu!