Litujeme, registrace skončila.

Graffiti pro dobrou věc, opět v loděnici


  • Datum:1.7.2023 10:00 - 2.7.2023 18:00
  • Umístění Přeštice, Česko (Mapa)
  • Více informací:Přeštická loděnice

Popis

Graffiti pro dobrou věc. Opět v loděnici!

Pestrými barvami se znovu rozzáří přeštická loděnice. V sobotu 1. července odpoledne se na břehu Úhlavy sjedou tvůrci z celé republiky, aby ukázali, jak vypadá pořádné moderní graffiti. Koná se 5. ročník akce ‚Graffiti pro dobrou věc‘, kterou organizátoři znovu spojili s pomocí Nadaci pro transplantace kostní dřeně.

Zkušené tvůrce graffiti pozval Marek Hojka, který se v loděnici snaží pořádat různé akce celé léto. „Zahraje tu DJ stejně jako vloni, takže o báječnou atmosféru bude postaráno.“

Dražba výtvorů z ‚Graffiti pro dobrou věc‘ vloni přinesla kromě uměleckých a hudebních zážitků i přes 60 tisíc korun Nadaci pro transplantace kostní dřeně. Ta pomáhá už od roku 1992 po celé České republice nemocným s onkologickým onemocněním krve, zejména s leukémiemi a lymfomy, ale i s dalšími život ohrožujícími krevními chorobami. Podporuje dárcovství a transplantace krvetvorných buněk, zlepšování vybavení hemato-onkologických center a laboratoří, přispívá na vzdělávání, rozvoj vědy a výzkumu v oblasti hemato-onkologie a transplantační medicíny. Takže je jasné, že vítá každou korunu a také ji beze zbytku využije. Počasí je prý domluvené .)